CONTACTE

Adreça:
C/ Girona, 90

25600 BALAGUER (Lleida)

Tel.: 640 074 162

Coordenades GPS: 
41°47’04.9″N 0°48’42.2″E
41.784701, 0.811707

Adreça electrònica: info@altanwear.com
Pàgina web: www.altanwear.com
Facebook: www.facebook.com/altanwear
Youtube: www.youtube.com/altanwear
Instagram: www.instagram.com/altanwear

.
HORARI
De dilluns a divendres
Matí:
 9:30-13:30 h.

Tarda: 17-20:30 h

Dissabte
Matí:
 9:30-13:30 h.

Tarda: TANCAT

ADRECES ELECTRÒNIQUES

Departament Comercial
Marc Penella: marc@logigrafic.com
Jaume Pujol:
 jaume@logigrafic.com

Aïda Casanovas: aida@logigrafic.com

Departament Administratiu
Marc Penella: marc@logigrafic.com

Ricard Penella: ricard@logigrafic.com

Departament de Comptabilitat
Jordi: compta@logigrafic.com

Departament de Disseny
Pilar Garcia: disseny@logigrafic.com

Departament d’Estampació
Xavier Penella: xavier@logigrafic.com
Ricard Penella: ricard@logigrafic.com
Carlos Rodriguez: carlos@logigrafic.com
Xavier Condemines:

Magatzem
Soloman Diakitite:

 …
 …

 

 

També pots contractar els nostres serveis o recollir les nostres comandes a través de les botigues LOGIESPORT d’Artesa de Segre, Lleida i Tàrrega.